O nás

17.11.2016 jsme oslavili 22. výročí zahájení činnosti CESTOVNÍ KANCELÁŘE ORIENT.

Za tuto dobu jsme odbavili a zařídili dovolenou tisícům spokojených zákazníků, navázali četná přátelství, procestovali mnoho destinací a získali zkušenosti, které Vám rádi předáváme.

Děkujeme Vám našim vzácným klientům za důvěru a věrnost a těšíme se, že budete i nadále využívat našich služeb.  Na Vaši návštěvu se těší Marie, Lucka a Verunka.

 

Od roku 1994 provozujeme v Krnově na  Opavské ulici cestovní kancelář, později agenturu, pod názvem Orient.

Před čtyřmi lety jsme se stali členem franchisingové sítě INVIA.CZ, která je největším internetovým portálem.  Přeměnou  agentury na klientské centrum INVIA  se pro Vás - naše milé klienty  nic nezměnilo, naopak naše nabídka je pestřejší a ještě zajímavější. I nadále je hlavní naší činností prodej zájezdů renomovaných českých, ale i slovenských a německých cestovních kanceláří. Stále je pro nás náš klient na prvním místě, vážíme si Vaší důvěry a toho, že se k nám stále vracíte a jste s našimi službami spokojeni.

Naši kancelář najdete na Opavské ulici č.51 -na začátku Sídliště pod Cvilínem.
Nachází se vedle supermarketu HRUŠKA, před restaurací Orient.
U cestovky se nachází parkoviště, parkovat se dá i v přilehlé ulici, nebo za budovou. Přímo před cestovkou je zastávka místní dopravy, linka č.1, která  jezdí  každých 20 minut.Zde si můžete otevřít pohyblivou mapku, kde nás najdete.  http://www.mapy.cz/s/4tyB 

10 důvodů, proč nakupovat dovolenou na INVIA.CZ / CA ORIENT/

Zájezd - Za zájezd nezaplatíte ani o korunu více než v pořádající cestovní kanceláři.

CENA- Cenu zájezdu si na úkor našeho klienta žádným způsobem nenavyšujeme.

Máte možnost se nás kdykoliv zeptat na telefonech 554 625 063, 554 611 325

Nákup z pohodlí domova - nabídku zájezdů si můžete prohlížet 24 hodin, 7 dní v týdnu kdekoliv vás napadne. Doma, v práci či internetové kavárně.  

Úspora času - nemusíte chodit do cestovních kanceláří, abyste si vybrali. Všechny vybrané zájezdy si můžete vzájemně porovnat na   jediném místě a během zlomku původního času.

Široká nabídka - pouze u nás si můžete vybrat během chvilky z nabídky zájezdů 300 českých a slovenských cestovních kanceláří. Všech pojištěných a prověřených dlouholetou spoluprácí.

Osobní kontakt - po odeslání vaší nezávazné objednávky vás telefonicky kontaktujeme. Dořešíme s vámi veškeré detaily a zodpovíme případné dotazy.


Kvalita - od roku 2000 služeb - INVIA.CZ- využilo již přes 400 000 klientů a my s úsměvem na rtech a dobrou náladou přivítáme každého dalšího.

Stabilita - za cestovní agenturou INVIA.CZ již několik let stojí silné a důvěryhodné investiční skupiny